Fotograf ślubny Podlasie

Szukacie fotografa ślubnego na Podlasiu? Dobrze się składa, bo możecie mieć nawet dwójkę. Nazywamy się Monika i Krzysiek i tworzymy fotograficzny duet z okolicy Podlasia. Prywatnie jesteśmy małżeństwem, a zawodowo tworzymy fotograficzny duet Refleksyjni.pl - fotografujemy na obszarze całego województwa i bardzo lubimy sesje ślubne na Podlasiu. W fotografii ślubnej stawiamy na naturalność, ciepłe kolory oraz masę uśmiechu i wzruszeń. Natomiast nasze Pary mówią, że podczas wesela jesteśmy niewidoczni.

Dwójka fotografów ślubnych

Fotograf ślubny Podlasie - jak wybrać fotografa na wesele?

Na Podlasiu znajdziecie bardzo dużą liczbę fotografów, natomiast ślub możecie mieć tylko raz w swoim życiu (pomijając pechowe przypadki) i macie tylko jedną szansę, aby wybrać dobrze. Naszym ogromnym atutem jest to, że pracujemy w dwójkę, dzięki czemu zyskujecie dwa razy więcej pewności, że wszystko wyjdzie idealnie. Warto zastanowić się nad Waszymi oczekiwaniami, pomyśleć nad tym czego potrzebujecie. W dzisiejszych czasach dobry fotograf to nie tylko same zdjęcia, ale także atmosfera pracy, czy bezpieczeństwo plików, systemy, kopie zapasowe i wiele innych składowych. Dodatkowym atutem jest to, że jako osoby mieszkające bardzo blisko Podlasia, nie będziemy potrzebować dodatkowego noclegu, a w związku z tym nie będziecie obciążeni dodatkowymi kosztami.

Fotograf ślubny i aparat ślubny

Duet fotografów Podlasie

Jak wspomnieliśmy wyżej, jesteśmy duetem fotografów pracujących na Podlasiu. Prywatnie jesteśmy także małżeństwem, dlatego doskonale wiemy jak ważne jest nasze wsparcie podczas reportażu ślubnego, ale także na sesji plenerowej. Pamiętamy jak wiele się wtedy wokół nas działo i z jakim stresem to się wiążę. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomagać Wam na każdym etapie, nawet na bardzo wczesnym, w którym dopiero planujecie swój ślub.

Fotograf ślubny Podlasie - jak znaleźć?

To temat rzeka i wbrew pozorom wcale nie jest łatwe zadanie do wykonania. W pierwszej kolejności wpisalibyśmy hasło Fotograf ślubny Podlasie w wyszukiwarkę i sprawdzili fotografów ze swojej najbliższej okolicy. Zawsze można doprecyzować zapytanie i dopisać do zapytania konkretne miasto, np. fotograf ślubny Białystok, Zambrów lub fotograf Łomża. Na podstawie tej wiedzy sprawdzilibyśmy opinie o fotografach, ich ilość oraz częstotliwość i regularność ich wystawiania, gwarantujące ich autentyczność. Idealnie jeśli skontaktujecie się bezpośrednio z parami wystawiającymi opinie, np. na Facebooku i zapytacie osoby, które przed Wami podejmowały ten sam wybór, o ocenę współpracy z fotografem. Nasi klienci to nasza największa siła i radość, to dzięki nim zainteresowanie naszymi usługami stale rośnie. To czego natomiast nie polecamy, to ufanie rankingom fotografów (o ile nie są to zagraniczne prestiżowe zestawienia). Uwierzcie, że trzeba naprawdę dużo zapłacić, aby znaleźć się na wysokich pozycjach i nie ma to nic wspólnego z prawdziwym rankingiem, gdzie oceniany jest merytoryczny poziom.

Sesja ślubna Podlasie

Sesja ślubna zbiornik wyżary

Podlasie oferuje niezliczoną ilość niesamowitych pięknych krajobrazów. Parki krajobrazowe oraz drewniane kładki. Tereny, które po prostu uwielbiamy i chcemy uwieczniać każdego dnia. Znajdziemy tu także części zurbanizowane, ale prawdę mówiąc zdecydowanie bardziej wolimy te naturalne, ciepłe kadry. Jeśli interesuje Was sesja ślubna na Podlasiu, zorganizowana innego dnia niż dzień ślubu, po prostu się do nas odezwijcie. W zamian postaramy się podpowiedzieć interesujące zdjęciowo lokalizację znajdujące się na Podlasiu.

Sesja narzeczeńska Podlasie

A jeśli jesteście jeszcze przed ślubem, to szczerze polecamy wcześniejszą sesję narzeczeńską. To nie tylko doskonałe zdjęcia, które możecie wykorzystać później w zaproszeniach, księdze gości i na prezent dla rodziców. To nie tylko zapisane na zawsze fantastyczne wspomnienia z Waszej młodości, ale przede wszystkim to doskonały trening przed ślubem i późniejszą sesją ślubna. Dzięki sesji narzeczeńskiej poznajecie nas lepiej i zdecydowanie łatwiej o spokój i uśmiechy w dniu ślubu. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu gdzie moglibyście zorganizować taką sesję, to chętnie podpowiemy Wam kilka naszych ulubionych miejsc. Do zobaczenia!

Reportaż ślubny - oferta

W naszej fotografii staramy się dopasować do Was, dlatego nasze pakiety są zróżnicowane. Jeśli potrzebujecie innej oferty, całkowicie przystosowanej do Waszych potrzeb - po prostu do nas napiszcie.

1 fotograf komfort

300 Fotografii
30 Odbitek
Przygotowania w domu
Reportaż z Kościoła/USC
Sesja w dniu ślubu
Wesele do 22:00 (9 godz.)
Galeria online
Pendrive
Pudełko drewniane
OPCJONALNIE: 2 FOTOGRAF (+100 zdjęć, + 10 odbitek)
Zarezerwuj termin

1 Fotograf Premium

400 Fotografii
40 Odbitek
Przygotowania w domu
Reportaż z Kościoła/USC
Sesja w dniu ślubu
Wesele do 0:15 (11 godz.)
Galeria online
Pendrive
Pudełko drewniane
OPCJONALNIE: 2 FOTOGRAF (+100 zdjęć, +10 odbitek)
Zarezerwuj termin

Sesje plenerowe - w pakiecie taniej

Decydując się na reportaż ślubny zyskujesz więcej. Jesteśmy w stanie zaproponować sesje narzeczeńską i ślubną w wariancie PREMIUM ze specjalnymi zniżkami.

Sesja narzeczeńska

1200 zł800
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Sesja ślubna

1200 zł800
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Sesje narzeczeńska + ślubna

2400 zł1300
2 x 40 Fotografii
2 x 25 Odbitek
2 x Galeria online
2 x pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Aparat Instax wypożyczenie gratis

INSTAX GRATIS

Do każdego ślubu z nami

Zobacz więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy możemy mówić do Was po imieniu?
Czy będziecie fotografować osobiście?
Jak długo pracujecie i gdzie dojeżdzacie?
Czy wszystkie zdjęcia poddane są postprodukcji?
W jaki sposób otrzymamy fotografie? Czy przy podpisywaniu umowy musimy zdecydować się na album i inne dodatki?
Jaki jest koszt i kiedy płacimy? Ile wynosi zadatek?
Czy jest dodatkowy koszt dojazdu?
Czy zawsze pracujecie w dwójkę?
Co jeśli wydarzy się wypadek losowy?
Czy posiadacie licencję na fotografowanie w Kościele?
Czy zgoda na publikację jest obowiązkowa?
Czy pijecie alkohol podczas wesela?
Czy wykonujecie zdjęcia z rodziną?
O której godzinie najlepiej zacząć i zakończyć reportaż?
Czy do sesji plenerowej trzeba się specjalnie przygotować?
Gdzie możemy wybrać się na plener? Kto ustala miejsce?
Ile trwa sesja plenerowa?
Sesja plenerowa w dniu ślubu czy innego dnia?
Czy warto pomyśleć o sesji narzeczeńskiej?
Czy można zamówić samą sesję plenerową?
Czy możemy coś zmienić w pakiecie?
Ile czasu będziemy czekać na zdjęcia?
Czy zajmujecie się filmowaniem?
Czy zawsze podpisujemy umowę? Jak zarezerwować usługę?
Kto wybierze zdjęcia z reportażu i sesji oraz zdjęcia do druku?
Czy moje zdjęcia są u Was bezpieczne?

Wyróżnienia

Trud, który wkładamy na co dzień w naszą pracę, procentuje wyjątkowymi międzynarodowymi nagrodami.

Fotografia roku

Fotografia roku

Nasza fotografia została wybrana do międzynarodowej kolekcji najlepszych zdjęć roku z ponad 60 tys. nadesłanych prac zawodowców!
Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Kolejna znalazła się także w zestawieniu najbardziej oszałamiających i inspirujących zdjęć ślubnych na świecie.

Opinie

Zdecydowanie bardziej od nagród cieszą nas pozytywne opinie naszych klientów. 

Skontaktuj się z nami

Preferujemy kontakt przez poniższy formularz kontaktowy. Natomiast jeśli potrzebujesz szybko się z nami skontaktować, możesz także napisać mail na adres: refleksyjni@gmail.com

Formularz kontaktowy