Sesja narzeczeńska jako przygotowanie do idealnych zdjęć ślubnych!

 

 

Trening

Argumentów przemawiających za wykonaniem sesji narzeczeńskiej jest mnóstwo i szczerze wszystkim ją polecamy. Naszym zdaniem jeśli chcecie być w czymś dobrzy (w tym przypadku w pozowaniu przed obiektywem), musicie poznać dokładnie teorię, być wytrwałym i odważnym, a także kreatywnym i profesjonalnym. Ale przede wszystkim musicie zacząć to robić. Będziecie dobrzy tylko jeśli będziecie trenować – dotyczy to każdej dziedziny życia i tak samo jest z pozowaniem. Nie oszukujmy się – większość z nas nigdy wcześniej nie brała udziału w profesjonalnej sesji ślubnej, a sama obecność fotografa podczas ślubu może być czynnikiem stresującym. Sesja narzeczeńska przygotowuje Was do najważniejszego dnia. Podczas ślubu będziecie mieli o jedną stresującą rzecz mniej, a późniejsza sesja ślubna będzie już tylko czystą przyjemnością. Dzięki sesji narzeczeńskiej bardziej ufacie efektom naszej pracy, sami zauważacie co na zdjęciach wychodzi lepiej oraz bardziej angażujecie się w przygotowania. Dzięki takiemu przygotowaniu bardzo często sesje i pozy są naturalniejsze i lepiej podkreślają Wasze emocje i uczucia – a przecież taki efekt chcemy osiągnąć 🙂

Zyskujcie przyjaciół

Poznajecie nas i nasz sposób pracy. Łączy się to niejako z naszym poprzednim artykułem, w którym szczegółowo opisaliśmy, dlaczego warto się z nami spotkać [link]. Po spotkaniu oraz sesji narzeczeńskiej, ślub będzie naszym trzecim kontaktem, a plenerowa sesja ślubna czwartym. Przyznacie, że przy trzecim i czwartym spotkaniu zdecydowanie łatwiej jest się zaprzyjaźnić. A z przyjaciółmi idzie się o wiele łatwiej przez życie niż z obcymi.

Dobrych zdjęć nigdy za wiele

Na swoim przykładzie wiemy, że mimo tego, iż aparatów i obiektywów nam nie brakuje, to mamy jednak mało dobrych wspólnych zdjęć (zgodnie z popularnym powiedzeniem: szewc bez butów chodzi). Bardzo często podobnie bywa z Wami i ciężko jest znaleźć czas i chęci, aby zrobić sobie profesjonalne zdjęcia. A sesja narzeczeńska to nie tylko trening, ale również dodatkowa pamiątka, z której otrzymacie dodatkowe profesjonalne zdjęcia. Z momentu w życiu, który warto jest uwiecznić – gdy jesteście młodzi, pełni życia i po prostu piękni! Utrwalmy to!

Wybór stylu

Podczas sesji narzeczeńskiej możemy eksperymentować. Popularne są sesje narzeczeńskie w lesie, nad morzem czy nad jeziorem. Czasami decyduje pora roku, czas pozostały do dnia ślubu, zapełnienie Waszego kalendarza. Czasami decydujemy się na jesienne sesje narzeczeńskie wykonane kilka miesięcy przed ślubem, a innym razem tematem przewodnim jest konkretny styl, np. narzeczeńska sesja boho. Jeśli macie gdzieś eksperymentować i ryzykować swoimi wyborami, to o wiele rozsądniej jest to robić na sesji narzeczeńskiej, a nie na ślubnej lub ślubie. Być może ryzyko się opłaci i ten sam klimat utrzymamy później, a  może uratuje przed efektami, które aż tak mocno do Was nie pasują.

Zaproszenia ślubne z Waszym zdjęciem i podziękowania dla Rodziców

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na zaproszeniach ślubnych, do spersonalizowania księgi gości lub podarować Rodzicom w ramach podziękowań na Waszym ślubie.
 

W pakiecie taniej

Często otrzymujemy pytanie: sesja narzeczeńska – jaka cena? Decydując się na pakiet uwzględniający sesję narzeczeńską, otrzymujecie ją znacznie taniej, niż gdybyście chcieli zrobić ją oddzielnie.

O ile taniej? Napisz do nas: https://refleksyjni.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *