Sesja narzeczeńska

Fotograf na sesję narzeczeńską

Wybór sali weselnej, wypełnienie zaproszeń, wiele trudnych decyzji do podjęcia - czy na stołach mają pojawić się białe róże czy różowe dalie, menu klasyczne czy bardziej nowoczesne, suknia ślubna w kolorze białym czy śmietankowym… zwolnijcie, zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się, gdzie w tym szaleństwie przygotowań jest czas tylko dla Was.

Radość z sesji narzeczeńskiej

Powinniście cieszyć się każdym dniem, który przybliża Was do przysięgnięcia sobie miłości i wierności małżeńskiej. Okazją do oderwania się od stresujących przygotowań ślubnych jest sesja narzeczeńska. To szansa na wspólne spędzenie czasu, skoncentrowaniu się tylko na sobie. Nic Was wtedy nie rozprasza i nie wypełnia Waszych myśli. Sesja narzeczeńska to wartościowy czas we dwoje, okazja do poznania i odkrycia siebie na nowo.

Sesja narzeczeńska niech będzie po prostu dobrą zabawą

Zasługujecie na to, aby poczuć raz jeszcze motylki w brzuchu, kiedy jego dłoń dotyka Twojej, przyjemne ciepło, kiedy ona delikatnie się do Ciebie uśmiecha. Sesja może być powrotem do pierwszych dni i miesięcy Waszej znajomości. To również wspomnienie najpiękniejszych momentów, odtworzenie chwil, o których na co dzień zapominacie. To Wy decydujecie, czy odbędzie się w Waszej rodzinnej miejscowości czy ulubionej kawiarni. Czy będzie w zgiełku miasta czy spokojnej scenerii na łące, w lesie lub nad jeziorem.

Przełamujemy lody

Sesja narzeczeńska jest też doskonałym początkiem naszej znajomości. Poznajemy się nawzajem, a Wy oswajacie się z aparatem i naszą obecnością. Kiedy spotkamy się potem w dniu ślubu, będziemy dla Was dwójką znajomych – Moniką i Krzyśkiem, którzy cieszą się Waszym szczęściem i chcą te piękne momenty utrwalić na fotografiach ślubnych.

Coś się kończy, a coś zaczyna

Nieważne, czy jesteście ze sobą dwa miesiące czy dwa lata. Przeżyliście mnóstwo pięknych momentów, które złożone w jedną całość tworzą unikalną historię miłości dwojga wspaniałych ludzi. Sesja jest ich podsumowaniem i jednocześnie początkiem czegoś nowego. Takie wspomnienia zasługują na to, aby je zapisać w formie trwałego obrazu. Dodatkowo zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na zaproszeniach ślubnych, czy też jako dekoracja sali, kącika z księgą gości albo jako prezent dla rodziców.

Wybierz swój pakiet

W naszej fotografii staramy się dopasować do Was, dlatego nasze pakiety są zróżnicowane. Jeśli potrzebujecie innej oferty, całkowicie przystosowanej do Waszych potrzeb - po prostu do nas napiszcie.

Basic

600
15 Fotografii
0 Odbitek
Galeria online
Płyta DVD
Pudełko kraftowe
Zapytaj o termin

Komfort

800
25 Fotografii
10 Odbitek
Galeria online
Płyta DVD
Pudełko kraftowe
Zapytaj o termin

Premium

1200
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Płyta DVD
Pudełko kraftowe
Zapytaj o termin

Najczęściej zadawane pytania

Czy możemy mówić do Was po imieniu?
Czy będziecie fotografować osobiście?
Jak długo pracujecie i gdzie dojeżdzacie?
Czy jest dodatkowy koszt dojazdu?
Czy można zamówić samą sesję plenerową?
Czy wszystkie zdjęcia poddane są postprodukcji?
W jaki sposób otrzymamy fotografie?
Czy do sesji plenerowej trzeba się specjalnie przygotować?
Gdzie możemy wybrać się na plener? Kto ustala miejsce?
Czy możemy coś zmienić w pakiecie?
Czy zawsze podpisujemy umowę?
Jak zarezerwować i opłacić usługę?
Kto wybierze zdjęcia z sesji oraz zdjęcia do druku?
Czy moje zdjęcia są u Was bezpieczne?

Wyróżnienia

Trud, który wkładamy na co dzień w naszą pracę, procentuje wyjątkowymi międzynarodowymi nagrodami.

Fotografia roku

Fotografia roku

Nasza fotografia została wybrana do międzynarodowej kolekcji najlepszych zdjęć roku z ponad 60 tys. nadesłanych prac zawodowców!
Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Kolejna znalazła się także w zestawieniu najbardziej oszałamiających i inspirujących zdjęć ślubnych na świecie.

Opinie

Zdecydowanie bardziej od nagród cieszą nas pozytywne opinie naszych klientów. 

Skontaktuj się z nami

Preferujemy kontakt przez poniższy formularz kontaktowy. Natomiast jeśli potrzebujesz szybko się z nami skontaktować, możesz zadzwonić: 732 315 510 lub napisać mail: refleksyjni@gmail.com

Formularz kontaktowy

Sesja narzeczeńska jako przygotowanie do idealnych zdjęć ślubnych!

Trening

Argumentów przemawiających za wykonaniem sesji narzeczeńskiej jest mnóstwo i szczerze wszystkim ją polecamy. Naszym zdaniem jeśli chcecie być w czymś dobrzy (w tym przypadku w pozowaniu przed obiektywem), musicie poznać dokładnie teorię, być wytrwałym i odważnym, a także kreatywnym i profesjonalnym. Ale przede wszystkim musicie zacząć to robić. Będziecie dobrzy tylko jeśli będziecie trenować – dotyczy to każdej dziedziny życia i tak samo jest z pozowaniem. Nie oszukujmy się – większość z nas nigdy wcześniej nie brała udziału w profesjonalnej sesji ślubnej, a sama obecność fotografa podczas ślubu może być czynnikiem stresującym. Sesja narzeczeńska przygotowuje Was do najważniejszego dnia. Podczas ślubu będziecie mieli o jedną stresującą rzecz mniej, a późniejsza sesja ślubna będzie już tylko czystą przyjemnością. Dzięki sesji narzeczeńskiej bardziej ufacie efektom naszej pracy, sami zauważacie co na zdjęciach wychodzi lepiej oraz bardziej angażujecie się w przygotowania. Dzięki takiemu przygotowaniu bardzo często sesje i pozy są naturalniejsze i lepiej podkreślają Wasze emocje i uczucia – a przecież taki efekt chcemy osiągnąć 🙂

Zyskujecie przyjaciół

Poznajecie nas i nasz sposób pracy. Łączy się to niejako z naszym poprzednim artykułem, w którym szczegółowo opisaliśmy, dlaczego warto się z nami spotkać [link]. Po spotkaniu oraz sesji narzeczeńskiej, ślub będzie naszym trzecim kontaktem, a plenerowa sesja ślubna czwartym. Przyznacie, że przy trzecim i czwartym spotkaniu zdecydowanie łatwiej jest się zaprzyjaźnić. A z przyjaciółmi idzie się o wiele łatwiej przez życie niż z obcymi.

Dobrych zdjęć nigdy za wiele

Na swoim przykładzie wiemy, że mimo tego, iż aparatów i obiektywów nam nie brakuje, to mamy jednak mało dobrych wspólnych zdjęć (zgodnie z popularnym powiedzeniem: szewc bez butów chodzi). Bardzo często podobnie bywa z Wami i ciężko jest znaleźć czas i chęci, aby zrobić sobie profesjonalne zdjęcia. A sesja narzeczeńska to nie tylko trening, ale również dodatkowa pamiątka, z której otrzymacie dodatkowe profesjonalne zdjęcia. Z momentu w życiu, który warto jest uwiecznić – gdy jesteście młodzi, pełni życia i po prostu piękni! Utrwalmy to!

Wybór stylu

Podczas sesji narzeczeńskiej możemy eksperymentować. Popularne są sesje narzeczeńskie w lesie, nad morzem czy nad jeziorem. Czasami decyduje pora roku, czas pozostały do dnia ślubu, zapełnienie Waszego kalendarza. Czasami decydujemy się na jesienne sesje narzeczeńskie wykonane kilka miesięcy przed ślubem, a innym razem tematem przewodnim jest konkretny styl, np. narzeczeńska sesja boho. Jeśli macie gdzieś eksperymentować i ryzykować swoimi wyborami, to o wiele rozsądniej jest to robić na sesji narzeczeńskiej, a nie na ślubnej lub ślubie. Być może ryzyko się opłaci i ten sam klimat utrzymamy później, a  może uratuje przed efektami, które aż tak mocno do Was nie pasują.

Zaproszenia ślubne z Waszym zdjęciem i podziękowania dla Rodziców

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na zaproszeniach ślubnych, do spersonalizowania księgi gości lub podarować Rodzicom w ramach podziękowań na Waszym ślubie.

W pakiecie taniej

Często otrzymujemy pytanie: sesja narzeczeńska – jaka cena? Decydując się na pakiet uwzględniający sesję narzeczeńską, otrzymujecie ją znacznie taniej, niż gdybyście chcieli zrobić ją oddzielnie.

O ile taniej? Napisz do nas: https://refleksyjni.pl/kontakt/