Paulina i Adam – rustykalna plenerowa sesja ślubna

Wspomnienia

Doskonałym wstępem do tej sesji jest powrót do naszego reportażu: https://refleksyjni.pl/reportaz-slubny-paulina-i-adam-ostroleka/ Przypomnicie sobie, za co cenimy Paulinę i Adama i dlaczego byliśmy przekonani, że ten plener będzie czymś niezwykłym.

 

Wybór miejsca na plener ślubny

Z wyborem miejsca na sesję ślubną bywa różnie: czasami całkowicie zdajecie się na nas, innym razem długo ze sobą rozmawiamy i wspólnie szukamy idealnego miejsca. Paulina i Adam od początku wiedzieli gdzie i jaką sesję chcą mieć – usłyszeliśmy magiczną dla nas nazwę Folwark Ruchenka i szeroko się uśmiechnęliśmy.

 

Folwark Ruchenka – stodoła na wesele

Folwark Ruchenka w Ruchnie koło Węgrowa i Sokołowa Podlaskiego to unikatowe miejsce na mapie Polski. Blisko stuletnia posiadłość naturalnie wprowadza w rustykalny klimat. Drewniane stodoła zyskała piękne, duże przeszklenia. Wokół stodoły rozwieszone są klimatyczne świetlne girlandy, a całość otoczona jest… a jakże – naturą. Cudo! Na pewno zauważyliście, że nasze sesje najczęściej robimy w otoczeniu natury. Mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy na całe wesele.

 

Styl rustykalny

Wybór miejsca (ku naszej uciesze) naturalnie wpłynął na wybór stylu rustykalnego. A to nic innego, jak duże ilości drewna, zwiewna suknia, polne kwiaty i wianek. Styl ten charakteryzuje się lekkością i naturalnością – kontaktem z naturą i w wielu definicjach opisywany jest nawet jako wiejski w najlepszym tego słowa znaczeniu. A polska wieś jest piękna, kochamy naturę, spokój i mamy nadzieję, że tę miłość widać w naszych zdjęciach.

Dodatki i inspiracje ślubne

Styl rustykalny to także naturalne światło (bez świecących na biało halogenów i pochodzące z lamp imitujących światło dzienne) oraz dodatki ślubne. Sesja nie miałaby tego efektu, gdyby nie dodatki od The Woodpecker Zostaliśmy wyposażeni w niezliczoną ilość drewnianych ozdób, napisów, sztalug, tabliczek, skrzyń, słoików, girland, butelek, kwiatów, plastrów drewna na stół, ozdób z juty, kwiatowy wieniec oraz wianek. Było tego tak dużo, że nie wszystkie ozdoby zmieściły się nam do samochodu. Bardzo polecamy tego sprzedawcę! 🙂

Efekty

Poniższe zdjęcia zostały wykonane przy zaangażowaniu wielu osób:  gospodarzy Folwarku, The Woodpecker oraz przede wszystkim Pauliny i Adama! Dziękujemy Wam i mamy nadzieję, że wszystkim Wam podobają się osiągnięte przez nas efekty.

 

 

 

 

 

 

Zobacz więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *