Fotograf Mińsk Mazowiecki

Zaręczyliście się i szukacie fotografa ślubnego z Mińska Mazowieckiego? Dobrze trafiliście! Z tej strony Monika i Krzysiek - prywatnie małżeństwo, zawodowo duet fotografów. Być może dopiero zaczynacie swoje poszukiwania, a może jest to już ostatnia prosta. Staramy się, aby nasze zdjęcia były bardzo naturalne, skierowane ku emocjom i uśmiechom. Opowiadamy zdjęciami prawdziwe historie fantastycznych ludzi. Nie reżyserujemy, nie każemy dwa razy zakładać tego samego stroju. Pozwalamy zachowywać Wam się swobodnie i naturalnie, a dzięki temu jesteśmy w stanie oddać to na zdjęciach. Na pewno jest to trudniejszy reportażowy styl w porównaniu z bezpiecznym "ustawianym", ale z całego serca wierzymy, że wysiłek, który wkładamy widać w postaci naszych zdjęć.

Dwójka fotografów ślubnych

Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki - postaw na jakość

Na etapie planowania swojego ślubu prędzej czy później dojdziecie do etapu, w którym zadacie sobie pytanie: Jakiego fotografa ślubnego w Mińsku Mazowieckim wybrać? Naszym zdaniem jest tu trochę miejsca zarówno na patrzenie sercem, jak i rozumem. Sprawdźcie zestawienie kilku, kilkunastu fotografów z Mińska Mazowieckiego i porównajcie oferty. Ile zdjęć otrzymacie, ile odbitek, czy w pakiecie jest jeden czy dwóch fotografów. Jeśli jasno zdefiniujecie swoje kryteria, znajdziecie zapewne tanich fotografów oddających tysiące przeciętnych zdjęć, jak i tych bardziej utalentowanych i droższych. Natomiast jeśli to nasze zdjęcia spodobały Wam się najbardziej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Być może to właśnie tu zacznie się nasza wspólna fotograficzna przygoda. Fotograf ślubny i aparat ślubny

Fotograf ślubny - oferta

Naszą ofertę dzielimy na dwa duże pakiety oraz niezliczoną ilość modyfikacji. Możecie zdecydować się na obecność dwójki fotografów, bądź może Was odwiedzić jedno z nas. To Wy decydujecie, czy chcecie dodatkową sesję narzeczeńską i plenerową sesję ślubną. A po ślubie możecie zdecydować o dodatkowym fotoalbumie lub fotoksiążce. Niezależnie jednak od tego, który pakiet wybierzecie, damy z siebie 100%, bo z tego słyniemy i to postawiliśmy sobie dawno temu za cel. Aby wszyscy nasi klienci byli tak zadowoleni ze współpracy z fotografem ślubnym, jak sami chcielibyśmy być.

Sesja ślubna w Mińsku Mazowieckim

W bliższych i dalszych okolicach Mińska Mazowieckiego możemy znaleźć wiele ciekawych miejsc do zorganizowania sesji ślubnej. Jeśli tylko zastanawiacie się nad sesją ślubną wykonywaną innego dnia, serdecznie polecamy Wam te rozwiązanie. Mamy wtedy możliwość wybrania dogodnej godziny, idealnego światła i dobrego miejsca. Sesja ślubna w Mińsku Mazowieckim lub okolicy na pewno będzie świetną pamiątką i pozwoli Wam lepiej zapamiętać emocje, które towarzyszyły Wam w dniu ślubu.

Mińsk Mazowiecki - sesja narzeczeńska

Jeśli czujecie, że fotograf patrzący na Was zza obiektywu może powodować dyskomfort podczas uroczystości, bardzo Wam polecamy zorganizowanie sesji narzeczeńskiej. Możemy się spotkać w Mińsku Mazowieckim lub innym dowolnie wybranym przez Was miejscu. Sesja narzeczeńska ma wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest oswojenie Was z obiektywem i poznanie naszego sposobu pracy. Dzięki temu w dniu ślubu będziemy już się lepiej znali, co będzie dla Was dużo mniej stresujące. Dodatkowo będziecie mogli uwiecznić wyjątkowy i zwykle dość krótki czas narzeczeństwa na fotografiach.

Najlepszy fotograf ślubny w Mińsku Mazowieckim

Czy w ogóle da się wskazać taką osobę? W Internecie znajdziecie mnóstwo takich rankingów - w większości płatnych i nierzetelnych w stylu top 10 fotografów ślubnych w Mińsku Mazowieckim. Natomiast w praktyce jest tu trochę jak z ulubioną piosenką - każdy ma swoją. Oczywiście znajdziecie także takie, które podobają się większości, a przy niektórych aż można się wzruszyć. Podobnie jest z fotografią ślubną, głęboko wierzymy, że każdy znajdzie fotografa, którego szuka. My możemy zaoferować Wam mnóstwo zaangażowania i kreatywnych pomysłów. Zresztą zobaczcie sami poniższe portfolio, a jeśli się Wam spodoba po prostu do nas napiszcie. Mail nic nie kosztuje, a zwrotnie przedstawimy Wam propozycję współpracy i wycenę reportażu ślubnego wraz z plenerową sesją ślubną.

Reportaż ślubny - oferta

W naszej fotografii staramy się dopasować do Was, dlatego nasze pakiety są zróżnicowane. Jeśli potrzebujecie innej oferty, całkowicie przystosowanej do Waszych potrzeb - po prostu do nas napiszcie.

1 fotograf komfort

300 Fotografii
30 Odbitek
Przygotowania w domu
Reportaż z Kościoła/USC
Sesja w dniu ślubu
Wesele do 22:00 (9 godz.)
Galeria online
Pendrive
Pudełko drewniane
OPCJONALNIE: 2 FOTOGRAF (+100 zdjęć, + 10 odbitek)
Zarezerwuj termin

1 Fotograf Premium

400 Fotografii
40 Odbitek
Przygotowania w domu
Reportaż z Kościoła/USC
Sesja w dniu ślubu
Wesele do 0:15 (11 godz.)
Galeria online
Pendrive
Pudełko drewniane
OPCJONALNIE: 2 FOTOGRAF (+100 zdjęć, +10 odbitek)
Zarezerwuj termin

Sesje plenerowe - w pakiecie taniej

Decydując się na reportaż ślubny zyskujesz więcej. Jesteśmy w stanie zaproponować sesje narzeczeńską i ślubną w wariancie PREMIUM ze specjalnymi zniżkami.

Sesja narzeczeńska

1200 zł800
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Sesja ślubna

1200 zł800
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Sesje narzeczeńska + ślubna

2400 zł1300
2 x 40 Fotografii
2 x 25 Odbitek
2 x Galeria online
2 x pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Aparat Instax wypożyczenie gratis

INSTAX GRATIS

Do każdego ślubu z nami

Zobacz więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy możemy mówić do Was po imieniu?
Czy będziecie fotografować osobiście?
Jak długo pracujecie i gdzie dojeżdzacie?
Czy wszystkie zdjęcia poddane są postprodukcji?
W jaki sposób otrzymamy fotografie? Czy przy podpisywaniu umowy musimy zdecydować się na album i inne dodatki?
Jaki jest koszt i kiedy płacimy? Ile wynosi zadatek?
Czy jest dodatkowy koszt dojazdu?
Czy zawsze pracujecie w dwójkę?
Co jeśli wydarzy się wypadek losowy?
Czy posiadacie licencję na fotografowanie w Kościele?
Czy zgoda na publikację jest obowiązkowa?
Czy pijecie alkohol podczas wesela?
Czy wykonujecie zdjęcia z rodziną?
O której godzinie najlepiej zacząć i zakończyć reportaż?
Czy do sesji plenerowej trzeba się specjalnie przygotować?
Gdzie możemy wybrać się na plener? Kto ustala miejsce?
Ile trwa sesja plenerowa?
Sesja plenerowa w dniu ślubu czy innego dnia?
Czy warto pomyśleć o sesji narzeczeńskiej?
Czy można zamówić samą sesję plenerową?
Czy możemy coś zmienić w pakiecie?
Ile czasu będziemy czekać na zdjęcia?
Czy zajmujecie się filmowaniem?
Czy zawsze podpisujemy umowę? Jak zarezerwować usługę?
Kto wybierze zdjęcia z reportażu i sesji oraz zdjęcia do druku?
Czy moje zdjęcia są u Was bezpieczne?

Wyróżnienia

Trud, który wkładamy na co dzień w naszą pracę, procentuje wyjątkowymi międzynarodowymi nagrodami.

Fotografia roku

Fotografia roku

Nasza fotografia została wybrana do międzynarodowej kolekcji najlepszych zdjęć roku z ponad 60 tys. nadesłanych prac zawodowców!
Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Kolejna znalazła się także w zestawieniu najbardziej oszałamiających i inspirujących zdjęć ślubnych na świecie.

Opinie

Zdecydowanie bardziej od nagród cieszą nas pozytywne opinie naszych klientów. 

Skontaktuj się z nami

Preferujemy kontakt przez poniższy formularz kontaktowy. Natomiast jeśli potrzebujesz szybko się z nami skontaktować, możesz także napisać mail na adres: refleksyjni@gmail.com

Formularz kontaktowy