Przygotowania

Mówiliśmy już, że uwielbiamy przygotowania ślubne? Szczególnie takie, jak u Doroty i Pawła, podczas których widać dbałość o wszystkie szczegóły, ale także wielką radość z tego dnia. To, czego nie widać na zdjęciach, to ekipa filmowców, którzy swoim pozytywnym nastawieniem do życia dodatkowo rozluźniali atmosferę. Ale wróćmy do początku. Reportaż zaczęliśmy wcześniej niż zazwyczaj, bo w salonie kosmetycznym Personal Beauty Expert. Było super! Spełniliśmy fotograficzne marzenie oraz dowiedzieliśmy się, że temperatura barwowa światła ważna jest także w innych branżach 🙂 A o tym, jak ważny jest kolor, napisaliśmy artykuł, do którego przeczytania bardzo Was zachęcamy: https://refleksyjni.pl/czego-piraci-naucza-cie-o-twoim-monitorze/

Zjawiskowa suknia

Nie mogło być inaczej! Skoro na przygotowaniach u Doroty i Pawła widzieliśmy starannie dobrane bukiety, spersonalizowany szlafrok oraz idealnie dobrane dodatki, to byliśmy pewni, że zobaczymy niesamowitą suknię ślubną oraz dobrze skrojony garnitur. I dokładnie tak było! A uwierzcie, że stroje podczas tego dnia są jednym z najważniejszych elementów. Temat pochłonął nas ostatnio do tego stopnia, że postanowiliśmy napisać o tym kolejny wpis do naszego poradnika. Śledźcie naszą stronę!

Reportaż ślubny

Reportaż powinien być autentyczny i naturalny. Bardzo zależy nam, abyście mogli z radością przeżywać ten dzień. Natomiast my, na tyle, na ile to możliwe, staramy się pełnić rolę maksymalnie drugoplanową. Nie ingerujemy w przebieg wydarzenia i czekamy na szanse od losu na zjawiskowe kadry. Czasami to krótkie chwile, których nie można przegapić. Z tego ślubu szczególnie zapamiętamy podmuch wiatru przed Kościołem, który w powietrze wzbił niezliczoną ilość płatków róż z poprzedniego ślubu i welon Panny Młodej.

Pierwszy taniec

Czasami w życiu bywa tak, że po prostu trzeba mieć szczęście. Okazało się, że widzieliśmy bardzo podobny układ taneczny (z tej samej szkoły tańca z Ostrowi Mazowieckiej) i byliśmy lepiej przygotowani na dynamicznie pojawiające się figury. Dużego uroku fotografiom dodaje też to, że sala Dworek nad Stawem nie posiada żadnych filarów i przez to nie ogranicza nam przestrzeni.

Zimne ognie

Kolejny raz w naszej działalności wzięliśmy udział w fotografowaniu zimnych ogni. Efekt jest niesamowity i polecamy zimne ognie każdemu! Natomiast pamiętajcie o tym, że zimne ognie nie są zimne i mogą spowodować uszkodzenia strojów i skóry. Jeśli chcecie zorganizować to w sposób bezpieczny, zachęcamy do przeczytania naszego wpisu w poradniku ślubnym: https://refleksyjni.pl/jak-fotografowac-zimne-ognie-na-weselu/

Opowiadanie historii zdjęciami

Na koniec mała dygresja. Często na spotkaniach z Parami Młodymi słyszymy, że bardzo podobają się Wam opisy ślubów i sesji plenerowych. Jest nam niezwykle miło! W każdy aspekt naszej pracy wkładamy bardzo dużo wysiłku i zaangażowania. Opis jest dla nas ważną częścią opowiadanej historii, pozwala nadać szerszą perspektywę opowieści i jest uzupełnieniem naszych fotografii.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *