Fotograf Ostrołęka Chwytamy najpiękniejsze momenty

Duet Fotografów Ślubnych Ostrów Mazowiecka

Zainspirowani własną historią, z potrzeby poznawania wspaniałych ludzi, ale też z miłości do fotografii, stworzyliśmy artystyczny duet fotografów.

Fotograf ślubny i aparat ślubny

Cześć! To my – Monika i Krzysiek. Ramię w ramię kroczymy przez życie, trzymając się za ręce, uśmiechając się do siebie, realizując wspólne marzenia, ale też wspierając się w trudniejszych chwilach. Mamy też wspólną pasję – fotografię.

Miłość + fotografia = zdjęcia ślubne!

Realizujemy nasze i Wasze marzenia

Obraz przedstawia Parę Młodą na drewnianym pomoście w Lago Di Braies w Dolomitach

Postanowiliśmy fotografować miłość, szczęście, emocje dwojga ludzi, ich relacje, piękno i wrażliwość, ponieważ to właśnie towarzyszy nam na co dzień. Jesteśmy autentyczni w tym, co robimy i takie też są nasze zdjęcia. Pochodzimy z Ostrowi Mazowieckiej, jednak nie zamykamy się tylko w najbliższym nam środowisku i często fotografujemy w Ostrołęce. Tworzymy otwarty na świat duet, oferujący Wam nie tylko zdjęcia ślubne, ale też wspaniałą atmosferę podczas sesji i pleneru ślubnego. W pakiecie otrzymujecie profesjonalne wsparcie i humor eliminujący niepotrzebny stres. Dzięki nam przekonasz się, że fotograf z Ostrołęki to jedna artystyczna dusza w dwóch ciałach. Patrzymy z dwóch różnych perspektyw, co pozwala nam uchwycić momenty w inny sposób, pokazując przy tym kobiecy i męski punkt widzenia.

Fotograf Ostrołęka – portfolio

Uśmiechnięci Państwo Młodzi podczas tańca goście z latarkami w tle

Fotografujemy ludzi – zakochanych, szczęśliwych i szaleńczo zapatrzonych w siebie nawzajem. Oferujemy reportaże ślubne, sesje plenerowe w dowolnym miejscu w Polsce, a nawet za granicą, sesje narzeczeńskie, a także fotografujemy śluby plenerowe, cywilne i humanistyczne. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie w powietrzu unoszą się tylko pozytywne emocje i gorące uczucia. Dlatego jeśli planujecie ślub w Ostrołęce, okolicach bliższych lub dalszych, z ogromną przyjemnością przygotujemy reportaż fotograficzny z tego wydarzenia.

Pakiety z jednym i dwoma fotografami. Jesteśmy od przygotowań, kończąc pracę po oczepinach. Ofertę wyceniamy indywidualnie. Fotografujemy w Polsce i za granicą. Zdjęcia zapisujemy na dwóch kartach. Są bezpieczne! Spotykamy cudownych ludzi, którzy tworzą niezwykłe historie! Czy będziemy mieć to szczęście poznać również Was?

Zobacz więcej na https://refleksyjni.pl/blog/