Znajomi – wielka radość

Przy jednym ze ślubów pisaliśmy o tym, że bardzo dużym wyróżnieniem jest dla nas to, jeśli w celu wykonania sesji trafiają do nas nasi znajomi. Oznacza to, że po kilkudziesięciu już latach życia, budzimy zaufanie wśród osób, które znają nas lepiej. W tym konkretnym wypadku wcześniej znaliśmy już Martę.

Pinterest – tablica inspiracji prosto z Internetu

Marta i Maciej zrobili fantastyczną rzecz, którą my stosujemy w wielu aspektach naszego życia. Dokładnie to samo robimy m.in. u fryzjera, pokazując inspiracje fryzur na telefonie. Dzięki temu o wiele łatwiej fryzjerowi odtworzyć fryzurę ze zdjęcia niż wyobrazić sobie czego chce klient i według tej wizji coś stworzyć, bowiem wyobrażenie na podstawie opisu może się różnić. Marta i Maciej trafili do nas z konkretnymi wytycznymi, pokazali nam zdjęcia, które im podobają się najbardziej, a my dzięki temu mogliśmy zasugerować zarówno miejsce, jak i porę robienia zdjęć. Analogicznie jak z fryzurą, słysząc opis planowanej sesji, tworzymy sobie jakieś wyobrażenie sytuacji, ale nie zawsze w 100% będzie się ono pokrywać z tym, co chcecie nam przekazać. Dodatkowo patrzymy na całość bardzo profesjonalnym okiem i być może nawet nie dostrzegacie dlaczego dane zdjęcie Wam się podoba, widzicie fragment, ale umyka Wam całość. Pokazując nam konkretne sesje i inspiracje, nic nam nie umknie. Wychwycimy wszystkie szczegóły, na których Wam zależy.

Zachodzące słońce

Marta i Maciej pokazali nam bardzo ciepłe zdjęcia z dużą ilością bików i flar. Całość w brązowo pomarańczowej kolorystyce zachodzącego słońca. Wiedzieliśmy, że aby taki efekt osiągnąć w pełni, potrzebujemy jeszcze odrobinę traw i drewna w tej samej tonacji brązów. W związku z tym, wśród licznych propozycji lokalizacji (naprawdę licznych propozycji), postawiliśmy na dobrze nam znamy Kampinoski Park Narodowy.

Jaki kolor sukni ślubnej

Przy takich sesjach musimy być spójni kolorystycznie. Jeśli otoczenie jest pomarańczowe, to suknia nie może być śnieżnobiała. Idealna będzie taka, jaką wybrała Marta, czyli zabarwiona na kolor kremowo-brzoskwiniowy. Ogólnie, fotograficznym okiem – nie bójcie się odrobiny delikatnych kolorów w sukniach ślubnych – to bardzo dobrze wygląda na zdjęciach! Bardzo często suknie z lekkim kolorem są dużo bardziej “twarzowe” i lepiej podkreślają urodę Panny Młodej.

Zimne ognie

W zbiorze inspiracji znalazło się także dużo zdjęć z zimnymi ogniami. Okazało się, że impreza weselna była na tyle szalona, że nie udało się ich odpalić w trakcie wesela. Nic straconego, zabraliśmy zimne ognie na plener – odczekaliśmy dłuższą chwilę, aż zajdzie słońce i przystąpiliśmy do działania. I były to nasze najromantyczniejsze zimne ognie wszech czasów. Zresztą zobaczcie sami 🙂

Na koniec tylko kilka słów na temat bezpieczeństwa – odpalając zimne ognie, bądźcie bardzo ostrożni. Należy tu zadbać o siebie, o swoje stroje, ale też o otaczającą nas przyrodę. My nasze odpalaliśmy na wyasfaltowanej szerokiej drodze.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *