Fotograf Legionowo

Cześć! Jest nam bardzo miło, że trafiliście na naszą stronę. Nazywamy się Monika i Krzysiek i jesteśmy duetem fotografów z okolic Legionowa. Nie tylko pracujemy w duecie, ale też przez życie idziemy jako para - małżeństwo. Dlatego też doskonale potrafimy zrozumieć Was, przyszłe Pary Młode. Wiemy przed jakimi wyborami stajecie planując swój dzień ślubu, jakie macie rozterki i zmartwienia. Potrafimy też wyczuć Wasz niezwykły entuzjazm i radość towarzyszące przygotowaniom. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i obserwacje, możemy Wam pomóc i podpowiedzieć w wielu tematach związanych z branżą ślubną, nie tylko w zakresie fotografii. Wybór koloru przewodniego, bukietu, kolor garnituru, krój sukni czy rodzaj oświetlenia na sali - jesteście w tym zagubieni? Śmiało do nasz piszcie lub dzwońcie, uwielbiamy tematy związane ze ślubem i weselem. Podpowiemy co najlepiej wygląda na fotografiach ślubnych i zaproponujemy idealne rozwiązania dla Was. Dzięki temu, że mieszkamy w okolicach miasta Legionowo, można się z nami spotkać na niezobowiązującej kawie i w miłej atmosferze omówić wszystkie tematy.

Duet Fotografów Ślubnych Ostrów Mazowiecka

Portfolio

Zachęcamy do obejrzenia naszych reportaży ślubnych i zdjęć z sesji ślubnych plenerowych. Niektóre z nich wykonywane były w okolicach Legionowa i może zainspirują Was podczas wybierania miejsca uroczystości lub planowania sesji ślubnej.

Fotograf ślubny i aparat ślubny

Fotograf Legionowo

Być może trafiliście do nas wyszukując frazę fotograf Legionowo, a to oznacza, że szukacie fotografa na swój ślub w naszej okolicy. Świetnie trafiliście! Z ogromną przyjemnością wykonamy dla Was reportaż ślubny w Legionowie, a potem wspólnie znajdziemy idealne miejsce na sesję ślubną. W zależności od Waszych potrzeb i planów, możemy wykonywać zdjęcia w pojedynkę lub w duecie. To Wy zdecydujecie czego potrzebujecie i wybierzecie dla siebie najlepszą opcję. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dlatego nie wahajcie się i napiszcie do nas już dziś. Formularz kontaktowy na naszej stronie pozwala na bardzo szybkie wysłanie wiadomości do nas.

Fotograf ślubny Legionowo

Potrzebujecie fotografa ślubnego z Legionowa. Jesteście w odpowiednim miejscu. Wykonujemy reportaże na terenie całego kraju, ale to centralna Polska i województwo mazowieckie są głównym obszarem naszego działania. Fotografią ślubną zajmujemy się już dobre kilka lat, dlatego możecie zaufać naszemu doświadczeniu i powierzyć nam wykonanie reportażu z dnia Waszego ślubu.

Fotograf na wesele Legionowo

Przed Wami jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu i zapewne potrzebujecie fotografa na wesele z Legionowa lub okolic. Szukacie profesjonalistów, którzy zadbają o piękne zdjęcia, uchwycą pełne emocji chwile na fotografiach? Trafiliście idealnie. Uwielbiamy to co robimy i wkładamy ogrom serca i energii w naszą pracę. Jesteśmy z Wami na każdym etapie tego ważnego dnia. Obserwujemy i wyłapujemy momenty, do których będziecie mogli wracać po latach z sentymentem i radością, wspominając tak ważne chwile ze łzą wzruszenia w oczach. Pozytywne emocje, jakie towarzyszą Wam w dniu ślubu, są siłą napędową naszego działania i dają nam moc do dalszej pracy. Gdy tylko wracamy do Waszych zdjęć podczas pracy nad ich obróbką, przypominamy sobie wszystkie dobre momenty Waszego dnia ślubu. Staramy się, aby klimat naszych fotografii przypominał Wam, jak świetnie spędziliście ten dzień.

Sesja ślubna Legionowo

Nie macie jeszcze pomysłu na miejsce, w którym chcielibyście zorganizować sesję ślubną? Nic straconego, mamy sporą bazę miejsc idealnych do wykonania zdjęć w różnym klimacie. Eteryczna sesja na polanie wśród lekkich traw i kwiatów, zdjęcia w egzotycznym klimacie z kaktusami i palmami w tle, miejski klimat ruchliwej ulicy czy eleganckie wnętrza barokowego pałacu? Opowiedzcie nam o swoim wymarzonym klimacie zdjęć, a na pewno wspólnie znajdziemy idealne miejsce na wykonanie sesji ślubnej w Legionowie, Warszawie lub bardziej odległym miejscu. Lubimy podróżować i z chęcią poznamy nowe miejsca. Może macie swój ulubiony zakątek, do którego wybierzemy się na wspólną wyprawę, zabierając ze sobą suknię ślubną, garnitur, piękny bukiet ślubny i nasze aparaty.

Sesja narzeczeńska Legionowo

Sesja narzeczeńska jest dobrym treningiem, pozwalającym na oswojenie się z obecnością fotografa i aparatu. Dzięki poznaniu naszego sposobu pracy, w dniu ślubu będziecie czuli się dużo swobodniej. Otrzymacie również zdjęcia, które będą Wam przypominać wyjątkowy okres narzeczeństwa. Jest to też idealna okazja do uwiecznienia Was w mniej formalnych strojach lub wykorzystania do sesji Waszego hobby. Uwielbiamy słuchać ludzi opowiadających z pasją o swoich zainteresowaniach. W takich momentach na twarzach modeli zawsze pojawia się uśmiech i iskierki w oczach.

Reportaż ślubny - oferta

W naszej fotografii staramy się dopasować do Was, dlatego nasze pakiety są zróżnicowane. Jeśli potrzebujecie innej oferty, całkowicie przystosowanej do Waszych potrzeb - po prostu do nas napiszcie.

1 fotograf komfort

300 Fotografii
30 Odbitek
Przygotowania w domu
Reportaż z Kościoła/USC
Sesja w dniu ślubu
Wesele do 22:00 (9 godz.)
Galeria online
Pendrive
Pudełko drewniane
OPCJONALNIE: 2 FOTOGRAF (+100 zdjęć, + 10 odbitek)
Zarezerwuj termin

1 Fotograf Premium

400 Fotografii
40 Odbitek
Przygotowania w domu
Reportaż z Kościoła/USC
Sesja w dniu ślubu
Wesele do 0:15 (11 godz.)
Galeria online
Pendrive
Pudełko drewniane
OPCJONALNIE: 2 FOTOGRAF (+100 zdjęć, +10 odbitek)
Zarezerwuj termin

Sesje plenerowe - w pakiecie taniej

Decydując się na reportaż ślubny zyskujesz więcej. Jesteśmy w stanie zaproponować sesje narzeczeńską i ślubną w wariancie PREMIUM ze specjalnymi zniżkami.

Sesja narzeczeńska

1200 zł800
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Sesja ślubna

1200 zł800
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Sesje narzeczeńska + ślubna

2400 zł1300
2 x 40 Fotografii
2 x 25 Odbitek
2 x Galeria online
2 x pudełko kraftowe
Zarezerwuj termin

Aparat Instax wypożyczenie gratis

INSTAX GRATIS

Do każdego ślubu z nami

Zobacz więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy możemy mówić do Was po imieniu?
Czy będziecie fotografować osobiście?
Jak długo pracujecie i gdzie dojeżdzacie?
Czy wszystkie zdjęcia poddane są postprodukcji?
W jaki sposób otrzymamy fotografie? Czy przy podpisywaniu umowy musimy zdecydować się na album i inne dodatki?
Jaki jest koszt i kiedy płacimy? Ile wynosi zadatek?
Czy jest dodatkowy koszt dojazdu?
Czy zawsze pracujecie w dwójkę?
Co jeśli wydarzy się wypadek losowy?
Czy posiadacie licencję na fotografowanie w Kościele?
Czy zgoda na publikację jest obowiązkowa?
Czy pijecie alkohol podczas wesela?
Czy wykonujecie zdjęcia z rodziną?
O której godzinie najlepiej zacząć i zakończyć reportaż?
Czy do sesji plenerowej trzeba się specjalnie przygotować?
Gdzie możemy wybrać się na plener? Kto ustala miejsce?
Ile trwa sesja plenerowa?
Sesja plenerowa w dniu ślubu czy innego dnia?
Czy warto pomyśleć o sesji narzeczeńskiej?
Czy można zamówić samą sesję plenerową?
Czy możemy coś zmienić w pakiecie?
Ile czasu będziemy czekać na zdjęcia?
Czy zajmujecie się filmowaniem?
Czy zawsze podpisujemy umowę? Jak zarezerwować usługę?
Kto wybierze zdjęcia z reportażu i sesji oraz zdjęcia do druku?
Czy moje zdjęcia są u Was bezpieczne?

Wyróżnienia

Trud, który wkładamy na co dzień w naszą pracę, procentuje wyjątkowymi międzynarodowymi nagrodami.

Fotografia roku

Fotografia roku

Nasza fotografia została wybrana do międzynarodowej kolekcji najlepszych zdjęć roku z ponad 60 tys. nadesłanych prac zawodowców!
Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Kolejna znalazła się także w zestawieniu najbardziej oszałamiających i inspirujących zdjęć ślubnych na świecie.

Opinie

Zdecydowanie bardziej od nagród cieszą nas pozytywne opinie naszych klientów. 

Skontaktuj się z nami

Preferujemy kontakt przez poniższy formularz kontaktowy. Natomiast jeśli potrzebujesz szybko się z nami skontaktować, możesz także napisać mail na adres: refleksyjni@gmail.com

Formularz kontaktowy