Sesja ślubna

Sesja plenerowa

Zdjęcia ukazują każde uczucie, akcentują najmniejsze szczegóły, które zdradzają to, co do siebie czujecie. Uchwycone na nich spojrzenia, dotknięcie dłoni czy też niewielkie gesty… są często niedostrzegalne w natłoku bodźców, jakie odbieramy w ułamku każdej sekundy. Aparat utrwala to, czego niekiedy nie widzi ludzkie oko. Sesja ślubna jest więc jedną z najbardziej autentycznych podróży, jaką możecie odbyć w zaledwie kilka godzin, bogatą nie tylko w piękne wspomnienia, ale i doświadczenia.

Plener ślubny

To czas dla Was, kiedy możecie być tylko sobą ze sobą. My dołożymy wszelkich starań, aby zapisać na zdjęciach Waszą autentyczną relację. Sesja to nie tylko pamiątka, utrwalenie pięknych momentów, ale również jeden z etapów umacniania Waszego związku. Dajemy Wam pełną swobodę bycia sobą, nie ingerujemy w Wasze zachowanie, a obserwujemy, czasami wykorzystując swoje doświadczenie i profesjonalizm, dyskretnie udzielając cennych wskazówek.

Sesja ślubna od morza do Podhala…a nawet jeszcze dalej!

Miłość to podróż, a my uwielbiamy poznawać i odkrywać nowe miejsca. Każda kolejna sesja ślubna jest dla nas szansą, aby być tam, gdzie jeszcze nie mieliśmy okazji. Ponadto mamy szansę odwiedzić raz jeszcze wyjątkowe zakątki Polski i świata, na które spojrzymy tym razem z innej, Waszej perspektywy. Spełniamy marzenia o sesji u podnóża skalistych Tatr i norweskich fiordów. Otwieramy się na szalone pomysły, wznosząc się z Wami w chmury balonem. Podążamy z Wami romantycznymi ścieżkami mazurskich jezior. Wracamy z Wami do miejsc, gdzie się poznaliście, powiedzieliście sobie pierwsze KOCHAM CIĘ lub zdecydowaliście się na wspólne życie do końca świata i jeden dzień dłużej. Mamy też swoje ulubione miejsca, w które z przyjemnością zaprosimy Was na sesję ślubną.

Naturalne emocje, pozytywna atmosfera

Nie koncentrujemy się na perfekcyjnym ustawieniu Waszych dłoni, idealnym odchyleniu głowy czy też wymuszonym uśmiechu. Z nami sesja jest po prostu przyjemnym spotkaniem, podczas którego rozmawiamy, żartujemy i… oczywiście robimy zdjęcia. Dla nas najważniejsze są naturalne emocje. Lubimy Waszą autentyczność, którą jesteśmy w stanie uchwycić tylko wtedy, kiedy poczujecie się swobodnie w naszym towarzystwie.

Wybierz swój pakiet

W naszej fotografii staramy się dopasować do Was, dlatego nasze pakiety są zróżnicowane. Jeśli potrzebujecie innej oferty, całkowicie przystosowanej do Waszych potrzeb - po prostu do nas napiszcie.

Basic

600
15 Fotografii
0 Odbitek
Galeria online
Płyta DVD
Pudełko kraftowe
Zapytaj o termin

Komfort

800
25 Fotografii
10 Odbitek
Galeria online
Płyta DVD
Pudełko kraftowe
Zapytaj o termin

Premium

1200
40 Fotografii
25 Odbitek
Galeria online
Płyta DVD
Pudełko kraftowe
Zapytaj o termin

Najczęściej zadawane pytania

Czy możemy mówić do Was po imieniu?
Czy będziecie fotografować osobiście?
Jak długo pracujecie i gdzie dojeżdzacie?
Czy jest dodatkowy koszt dojazdu?
Czy można zamówić samą sesję plenerową?
Czy wszystkie zdjęcia poddane są postprodukcji?
W jaki sposób otrzymamy fotografie?
Czy do sesji plenerowej trzeba się specjalnie przygotować?
Gdzie możemy wybrać się na plener? Kto ustala miejsce?
Czy możemy coś zmienić w pakiecie?
Czy zawsze podpisujemy umowę?
Jak zarezerwować i opłacić usługę?
Kto wybierze zdjęcia z sesji oraz zdjęcia do druku?
Czy moje zdjęcia są u Was bezpieczne?

Wyróżnienia

Trud, który wkładamy na co dzień w naszą pracę, procentuje wyjątkowymi międzynarodowymi nagrodami.

Fotografia roku

Fotografia roku

Nasza fotografia została wybrana do międzynarodowej kolekcji najlepszych zdjęć roku z ponad 60 tys. nadesłanych prac zawodowców!
Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Najbardziej inspirujące zdjęcia ślubne

Kolejna znalazła się także w zestawieniu najbardziej oszałamiających i inspirujących zdjęć ślubnych na świecie.

Opinie

Zdecydowanie bardziej od nagród cieszą nas pozytywne opinie naszych klientów. 

Skontaktuj się z nami

Preferujemy kontakt przez poniższy formularz kontaktowy. Natomiast jeśli potrzebujesz szybko się z nami skontaktować, możesz zadzwonić: 732 315 510 lub napisać mail: refleksyjni@gmail.com

Formularz kontaktowy