Sesja BUW

Z Justyną i Jakubem szybko ustaliliśmy, że sesja ślubna zostanie zorganizowana na dachu warszawskiego budynku w centrum miasta. Po kilku rozmowach postawiliśmy na kwiecisty, zielony ogród Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Miejsce bardzo popularne zdjęciowo. Mamy jednak nadzieję, że nasza sesja BUW pozytywnie wyróżni się na tle wielu innych zdjęć.

Namiętność

Mieliśmy znacznie ułatwione zadanie i wszyscy, którzy czytali opis stylowego reportażu ślubnego Justyny i Jakuba, wiedzą, że ta para potrafi bardzo namiętnie okazywać sobie miłość. Dawno nie widzieliśmy tylu czułych pocałunków. I nawet nie musieliśmy Ich do tego namawiać 🙂

Koronkowa suknia ślubna

Elegancka, cała wykonana z ciężkiej, misternie ułożonej koronki, na cielistym podkładzie, otulająca sylwetkę. Tak w kilku słowach można opisać suknię ślubną Panny Młodej. Do tego klasyczny, długi welon wykończony koronką. Długie welony są świetnym dodatkiem do stylizacji i dobrze urozmaicają zdjęcia. Szczególnie, jeśli sesja wykonywana jest na dachu budynku w wietrzny dzień. Wiatr mocno rozwiewał delikatną tkaninę i fryzury, ale dzięki temu zdjęcia mają niepowtarzalny urok i są dynamiczne. Zapewne wiecie, że na sesjach studyjnych często wykorzystywane są wiatraki. My nie musieliśmy korzystać z dodatkowego narzędzia, a efekt jest równie dobry!

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego

Realizujemy sesje ślubne w różnych miejscach Polski. W samej Warszawie piękne ujęcia można wykonywać w lasach, parkach, nad Wisłą, szklarniach, na starym mieście i wielu innych. Bez względu na to, gdzie zostanie zorganizowana sesja ślubna, ważne, by było to miejsce bliskie Waszym sercom i żebyście czuli się w nim komfortowo.

Sesja ślubna w ogrodzie BUW

Patrząc na te zdjęcia, można mieć wrażenie, że trafiliśmy do magicznego ogrodu, a w dodatku wykupiliśmy miejsce na wyłączność. Nic bardziej mylnego, był to standardowy dzień. Na dachu znajdowało się dużo osób, spotkaliśmy też inne Pary Młode, którym życzymy wszystkiego dobrego. Fotografowanie w popularnych, a także turystycznych miejscach (a taką niewątpliwie jest biblioteka BUW), nie należy do najprostszych. Na każdym etapie trzeba czuwać, dynamicznie zmieniać kadr i ujęcia, ale na szczęście dwóch fotografów to nie jeden 🙂

Ogrody na dachu – taras widokowy BUW

Sesja BUW pozwala także na coś więcej. To doskonała okazja, aby pokazać panoramę Warszawy oraz piękną nadwiślańską okolicę. To nie tylko idealne miejsce na sesje, ale także na dobre spędzenie wolnej chwili i odetchnięcie w towarzystwie zieleni, która jest w centrum dużego miasta. Podczas sesji spotkaliśmy kilka spacerujących lub siedzących na ławkach par.

Sesja o zachodzie słońca

Czym jest złota godzina w fotografii? To pora dnia, która charakteryzuje się miękkim, ciepłym i rozproszonym światłem. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom, to także najczęściej wyczekiwana pora dnia na romantyczne sesje ślubne. Należy być jednak bardzo czujnym i dynamicznym, gdy sesję chce się zorganizować w ogrodzie BUW. Nisko położone słońce może momentalnie schować się za wyższymi budynkami. Na szczęście w duecie jest nam zdecydowanie łatwiej, a z nami była niesamowicie dynamiczna i niestrudzona dwójka sympatycznych modeli. Miłego oglądania!

Zobacz więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *