Kasia i Dominik – sesja na polanie

Czy Warszawa kojarzy się Wam tylko z miejskimi sesjami? Bo nam nie 😊 Miasto jest tak różnorodne, że można tu odnaleźć miejsce odpowiednie do wielu różnych sesji. Tym razem szukaliśmy czegoś z zielenią w tle, która jednak nie zdominuje fotografii i nie spowoduje zazielenienia twarzy (parki z gęstym zadrzewieniem często są ciemne, nie przepuszczają za wiele światła i powodują, że skóra na zdjęciach łapie zielone zabarwienie). Idealne miejsce udało się znaleźć podczas spaceru na warszawskim Ursynowie.

Żółte polany na Ursynowie

Przed lasem na Kabatach są drobne zadrzewienia z prześwitami przepuszczającymi delikatne promienie słońca i polanami, porośniętymi w sierpniu kwitnącą na żółto nawłocią. Tu mała dygresja – zwyczajowe nazwy tej rośliny to złotnik, złota rózga, polska mimoza, co naszym zdaniem świetnie oddaje efekt, który nawłoć pozwala uzyskać na zdjęciach. Idealne, ciepłe sierpniowe światło, złota godzina i pola porośnięte złoto żółtą roślinnością – z tych zdjęć bije ciepło. Sierpień jest ostatnim wakacyjnym miesiącem, a do nawłoci w swojej piosence nawiązywał Czesław Niemen słowami: „Mimozami jesień się zaczyna, złotawa, krucha i miła…”.

Wianek na sesję

Kwiaty we włosach to zawsze dobry pomysł. Dodają dziewczęcego uroku i lekkości. Kasia zadbała o dodatki na sesję, do swojego wianka wplotła nawet żółtą nawłoć, która była naszym tłem. Widzieliśmy już wiele wianków tworzonych na ślub lub sesję. Każdy był inny, ale każdy równie piękny – delikatne, bardziej obfite, kwieciste lub z zielonych gałązek.

Sesja w kapeluszu

Kasia i Dominik tak dobrze przygotowali się do sesji, że zabrali ze sobą, ku naszej ogromnej radości, kilka zestawów strojów. Jeden z nich w zestawie zawierał kapelusz. To nasza pierwsza sesja z kapeluszem. Ale na pewno nie ostatnia! Może to nie jest zbyt oczywisty dodatek do sesji narzeczeńskiej lub sesji ślubnej, ale wygląda bardzo klimatycznie.

Sukienka na sesję

Jedna ze stylizacji przygotowanych na sesję przez Kasię to sukienka ozdobiona połyskującymi cekinami. To był strzał w dziesiątkę. Cekiny lekko połyskiwały w słońcu, a razem z kapeluszem całość nabrała lekko eleganckiej nuty.

Męski strój na sesję

Jeśli czytaliście nasz poradnik, na pewno wiecie, jak często podkreślamy, że odpowiednio dobrany strój to gwarancja udanych zdjęć. Idealnie, jeśli strój fotografowanej pary tworzy spójną całość. [SPRAWDZIĆ STRÓJ!!!] Jasne, materiałowe spodnie, koszula w stonowanym kolorze, dopasowane do całości buty – Kasia i Dominik świetnie wyglądali pozując razem.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *