Sesja na plaży – wyjątkowe miejsce w Warszawie

Absolutne odkrycie tego sezonu to warszawska piękna, piaszczysta plaża. Od wielu lat była tak blisko nas i ku naszemu dużemu zaskoczeniu została odkryta przypadkowo. Jeśli drogi Czytelniku znasz jeszcze inne zjawiskowe miejsca w okolicach, nie bój się ich wpisać w komentarzu. Mamy szczerą nadzieję, że wiele razy tam wrócimy, ale też odkryjemy kolejne urokliwe zakątki stolicy.

Wyjątkowi ludzie to wyjątkowe emocje

Uwielbiamy tę sesję. Za każdym razem gdy ją widzimy, bardzo szczerze się uśmiechamy. Zagrało nam absolutnie wszystko, a decydującą rolę odegrali jak zawsze nasi modele. Beata i Sławek zaufali nam w pełni co do miejsca i godziny spotkania. Przeczytali nasz ulubiony poradnik dotyczący ubioru na sesję https://refleksyjni.pl/sesja-plenerowa-pomysly/ i w pełni się do niego zastosowali. Podczas naszego spotkania mieliśmy idealne światło, duży komfort czasowy, perfekcyjnie dobrane stroje i dodatki (czy już kiedyś pisaliśmy, że uwielbiamy wianki i kwiaty na sesji? Na pewno jeszcze nie raz Wam o tym przypomnimy). Jednak wszystko nie wyszłoby tak idealnie, gdyby nie emocje i uczucia. Z każdą minutą sesji eksponowane coraz odważniej, a na finiszu widzieliśmy niesamowity błysk w oczach i stuprocentową miłość <3

Plusy sesji na plaży

Każde miejsce jest wyjątkowe i na pewno widząc nasze zdjęcia podświadomie czujecie, że dana sesja jest w klimacie, który Wam się podoba. Sesja na plaży, a zwłaszcza na tej konkretnej, ma swoje niezaprzeczalne atuty. Wisła na tym fragmencie meandruje, dzięki czemu tworzą się wyspy i półwyspy, które są idealnym tłem do zdjęć. Zyskujemy dużo szerszy plan, co stwarza zdecydowanie więcej możliwości i pobudza naszą fotograficzną kreatywność. Co ciekawe, za każdym razem kiedy tam jesteśmy, obszar wygląda zupełnie inaczej i na każdej sesji możemy odkrywać go na nowo. Kolejnym plusem jest to, że plaża znajduje się blisko (większość ślubów fotografujemy w okolicy Ostrowi Mazowieckiej i Warszawy) i najzwyczajniej w świecie nie jesteście zmęczeni długim podróżowaniem. Dodatkowo plaże to otwarte przestrzenie, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystać miękkie promienie zachodzącego słońca, które dodają fotografiom niezwykłego uroku. Najważniejszym jednak jest to, że wszystkie te składowe chowają się trochę w tle, a na pierwszy plan wychodzą… narzeczeni!

Piękne zachodzące słońce na warszawskiej plaży

Fantastyczne, zjawiskowe i ukochane złote promienie zachodzącego słońca. Złota godzina w fotografii to pora dnia, która charakteryzuje się magiczną głęboką złotą barwą światła, pięknie rysującą delikatną mgłę na zdjęciach. Po ilości pytań skierowanych do nas zarówno od Par Młodych, jak i innych fotografów, doskonale wiemy, że Wy również dostrzegacie piękne światło.

Sentyment do samochodu

Samochody są elementem, które zdecydowanie ubarwiają sesje ślubne i narzeczeńskie. Marzą nam się mustangi i kilka kultowych modeli starszych samochodów. Zdecydowanie jest to luka, którą chętnie wypełnimy w naszym portfolio. W naszych głowach już rodzi się tysiące pomysłów na taką sesję. Jako inspirację, na samym końcu sesji (dlatego oglądajcie do samego końca!) umieszczamy fotografie ze z pozoru zwyczajnym samochodem, natomiast bardzo wyjątkowym dla naszej pary. Niech Wam służy jak najdłużej!

Zobacz także:

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *