Miejska sesja narzeczeńska w centrum Warszawy

Jesteśmy identyfikowani z naturalnymi sesjami plenerowymi w szklarniach, lasach i na polanach. Jednak nigdy nie zamykaliśmy się w tym schemacie i nigdy nie damy się w żadnym schemacie zamknąć. Aktualnie na liście mamy kilkanaście nieszablonowych miejsc, a kilka z nich zakrawa o lekkie szaleństwo i dość poważną eksplorację terenu. Natomiast wysiłek będzie wynagrodzony niespotykanym i zjawiskowym efektem, obiecujemy to wszystkim odważnym. Poniżej unikalna miejska sesja narzeczeńska wykonana w Warszawie, a w zasadzie w samym jej centrum.

Architektura w fotografii

W związku z tym, że sesja robiona była w miejskiej i nowoczesnej tkance Warszawy, mocno różni się od naszych pozostałych sesji i zaoferowała nam dodatkowe atuty. Na drugim planie malują się drapacze chmur, restauracje, kawiarnie, budynki mieszkalne. Budynki posiadały niezliczoną ilość ciekawych kompozycji i tekstur. Mogliśmy wykorzystać odbicia na dużych szklanych powierzchniach jak i piękne zaokrąglenia elewacji. Stawaliśmy przy murach oddzielających bloki mieszkalne, tunelach prowadzących do biur i niedaleko placu zabaw.

Poradnik ślubny jako źródło inspiracji

Na starcie od Anety i Michała dowiedzieliśmy się, że to co robimy ma sens. Usłyszeliśmy, że długie godziny, które poświęcamy na tworzenie poradnika ślubnego są dobrą inwestycją. Mimo, że dla Anety i Michała była to pierwsza profesjonalna sesja, byli do niej dobrze przygotowani. A jak ktoś jest dobrze przygotowany, to jest bardziej uśmiechnięty i bardzo wyraźnie widać to na zdjęciach. A wszyscy wiedzą, że najładniej wszystkim w uśmiechu 🙂 Także czytajcie nasz poradnik i korzystajcie z niego całymi garściami.

Miejsca na plener w Warszawie w zasięgu ręki

Ta warszawska sesja wyróżniała się jeszcze jedną specyfiką. Wszystkie z wymienionych miejsc były bardzo blisko siebie. Dla porównania, niektóre z sesji wymagają kilka godzin marszu w trudnych warunkach pomiędzy lokacjami. Tu natomiast trwało to zaledwie kilka minut, a niekiedy zmiana trwała nie więcej niż kilkanaście sekund. Dzięki temu mogliśmy skupić się na zdjęciach, na naszej Parze narzeczonych oraz końcowym efekcie. Dodatkowo sesję urozmaicał nam porywisty wiatr! Marzenie 🙂

Jak wybrać miejsce na sesję plenerową

Zdradzimy tajemnicę, miejsce na sesję plenerową wybieramy wspólnie. Bywa tak, że macie już swoje ulubione upatrzone miejsce. Bardzo często miejsce powiązane jest z Wami i Waszą historią. Odwiedzamy wtedy odległe drzewa, na których kilka lat wcześniej wyryliście swoje imiona, miejsca w których się poznaliście albo zaręczyliście. Czasami odwiedzamy miejsca, które spodobały się Wam podczas oglądania naszych poprzednich sesji, a jeszcze innym razem korzystacie z naszych sugestii i listy miejsc do odwiedzenia, która w teorii powinna się skracać, natomiast u nas bardzo się rozbudowuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *