Piękny reportaż ślubny

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w naprawdę wyjątkowym dniu. Wzruszającym, romantycznym, ale także niesamowicie przemyślanym i spójnym. Zachwycaliśmy się nim od samego początku, do samego końca.

Przygotowania w ogrodzie

Możemy z dumą powiedzieć, że nasze kolejne fotograficzne marzenia się spełniają. Tym razem byliśmy pod ogromnym wrażeniem ogrodu, który pielęgnuje Tata Pani Młodej, a na ten szczególny dzień specjalnie go przygotował. Naszej radości nie było końca, gdy dowiedzieliśmy się, że to tam będziemy fotografować przygotowania Kasi. Wiele idealnie wypielęgnowanych roślin, donice z kwiatami, altana z dedykowaną aranżacją, taras pełen zieleni (w tym nasze ulubione sukulenty!).

Była to nie tylko uczta dla naszych oczu, ale także niesamowite doznanie obcowania z pasjonatem. Podczas fotografowania mogliśmy zamienić kilka słów o kwiatach i sukulentach – które w naszym duecie pokochała Monika. I tak jak, mamy nadzieję, przyjemnie czyta się Wam nasze opisy, tak nam fantastycznie słuchało się eksperta w swojej dziedzinie.

Stroje ślubne

Nie tylko u Kasi wszystko zostało idealnie zaplanowane. To co naszym zdaniem jest szalenie ważne u Pana Młodego, to dopasowanie stroju. Zobaczcie sami jak zrobił to Dominik. Kamizelka (bardzo lubimy ten element męskiego stroju), idealnie skrojony garnitur, jasne pomieszczenie, w którym odbywały się przygotowania, starannie dobrane dodatki. Wszystko to składa się na ideale zdjęcia.

First look

Osoby, które częściej śledzą naszą stronę wiedzą o tym, jak bardzo uwielbiamy first look i wulkan emocji, który się wtedy wydobywa z Pary Młodej. Na początku stres i niepewność, w krótkiej chwili przeradzające się w wybuchy radości i ekscytacji, a na zwykłej uldze kończąc – bo w końcu od tego momentu będziecie już w tym dniu razem.

Rodzina i bliscy

Naszym zdaniem niesamowicie wiele zawdzięczamy rodzicom, to oni uczą nas bardzo podstawowych czynności zaczynając od głużenia do mowy i od leżenia do biegania. Uczą nas także sposobów rozwiązywania problemów, ale także pokazywania uczuć i czułości. Tu uśmiechy i radość witała nas na każdym kroku. Dziadek, rodzice, rodzeństwo – wszyscy dbali o nas przez cały dzień i nie byliśmy zaskoczeni, że Kasia i Dominik potrafili okazywać sobie uczucia i uśmiech. Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że znają to ze swoich domów i obserwują na co dzień. Tak trzeba żyć – jak widać dobro wraca.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

Jeśli swój ślub organizujecie w sezonie letnim i harmonogram dnia pozwoli Wam na organizację mini pleneru w dniu ślubu, nie wahajcie się i poświęćcie nam 5 minut (nie dłużej, tego dnia macie się przede wszystkim dobrze bawić) na sesję plenerową. Efekty takich magicznych 5 minut tuż przy głównym wyjściu i płocie sali weselnej możecie zobaczyć poniżej. Niesamowicie ciepłe zdjęcia i barwa zachodzącego słońca.

Zimne ognie

Zawsze będziemy zachęcać Wasz także do zdjęcia z zimnymi ogniami. Ich ciepłe, miękkie światło ma w sobie coś magicznego. To także symbol ciepła i bliskości, a to przecież od tego dnia Kasia i Dominik zaczęli oficjalnie tworzyć wspólne ognisko domowe. Takiej symboliki na ślubie i weselu możemy znaleźć znacznie więcej, ale zostawmy to na inny artykuł.

Dj, wodzirej i zespół w jednym

Rzadko spotykane połączenie, ale jakże niesamowite połączenie. Kilku zawodowych muzyków, fantastyczny wodzirej i jeszcze lepsi goście sprawili, że parkiet płonął. A my zdjęciowo czerpaliśmy z uśmiechów i pozytywnych emocji na każdym kroku.

Zobacz także:

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *