Ślub nad jeziorem

W fotograficznym życiu bardzo żałujemy, że przywilej organizacji ślubów plenerowych zarezerwowany jest tylko dla ślubów cywilnych. Buzie same się nam uśmiechały, gdy widzieliśmy tak pięknie przygotowany przez Sylwię i Maćka ślub nad jeziorem. Tego dnia nie tylko Para Młoda spełniła swoje marzenie – my również.

Ślub cywilny na pomoście

To musiało się udać! Jezioro, drewniany pomost, piękne dekoracje, obecność najbliższych to przepis na idealną uroczystość. Sylwia i Maciek zadbali o każdy szczegół. Uwielbiamy takie śluby w otoczeniu niezwykłych krajobrazów. Ale zwykła polana pod lasem też może mieć swój urok. A może marzy się Wam ślub w górach albo nad morzem?

First look

Wiele razy wspominaliśmy o tym, że uwielbiamy ten fragment ślubu i wszystkich Was do niego namawiamy. Niezwykle wzruszająca chwila, ale przede wszystkim chwila dla Was. W dodatku tu sceneria niesamowicie nam sprzyjała. Organizując plenerowy ślub nad jeziorem, grzechem byłoby nie zorganizować pierwszego spotkania – first looku.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

Sylwia i Maciek to prawdziwi refleksyjni weterani. Zorganizowaliśmy wspólnie trzy sesje. Sesję narzeczeńską, plenerową sesję ślubną i bardzo szybką sesję w dniu ślubu. Tą trzecią możecie zobaczyć poniżej. Wiele napisaliśmy już o tym jak przygotować się na sesję plenerową oraz o tym, czy sesja ślubna powinna się odbyć w dniu ślubu, czy może innego dnia. Nasze zdanie jest takie, że najlepiej zrobić je obie, tym bardziej w takich okolicznościach przyrody, bo nie codziennie widuje się ślub nad jeziorem. 5 minut podczas wesela w zupełności wystarczy na sesję, a na dłuższą umówiliśmy się innego dnia.

Makramy i butelkowa zieleń ze złotem

Coraz częściej trafiamy na śluby i wesela, które mają ustalony kolor przewodni i są utrzymane w konkretnej stylistyce. W tym przypadku pięknym tłem podczas ślubu plenerowego była ścianka z ogromną makramą stworzoną przez bliską osobę Pary Młodej. Potem posłużyła jako idealne tło do zdjęć grupowych. Niezwykłą radość sprawia nam to, że często nasze pary przygotowują elementy, które urozmaicają zdjęcia. Z ogromną chęcią wykorzystujemy je podczas reportażu ślubnego. Dodatkowo kolorem przewodnim ślubu była butelkowa zieleń z dodatkiem złota. Jest to jeden z naszych ulubionych kolorów – niezwykle elegancki i świetnie wyglądający na zdjęciach. Piękne kompozycje kwiatowe, obrusy, winietki w żywych roślinkach i menu, wszystko było utrzymane w jednej spójnej stylistyce.

Pierwszy taniec

Zainwestowaliśmy mnóstwo naszych zasobów, aby najpiękniej jak to tylko możliwe pokazywać Wasz pierwszy taniec (i ogólnie zabawę na sali). Testowaliśmy sprzęt, inwestowaliśmy w szkolenia i na bazie wszystkich składowych wypracowaliśmy nasze własne autorskie techniki. Dziś możemy z dumą pokazać efekty naszych kilkuletnich działań, jednocześnie pracując nad innymi obszarami.

Fotoalbumy jako prezent dla rodziców

Szukacie pomysłu na idealny i spersonalizowany prezent dla Waszych rodziców? Sylwia i Maciek wpadli na świetny pomysł – odpowiednio wcześnie umówili się z nami na sesję narzeczeńską, z której później wspólnie ułożyliśmy fotoalbum w przepięknej, welurowej oprawie. Miny rodziców podczas rozpakowywania paczek z prezentami bezcenne! Szczególnie, że mogliśmy z oddali obserwować reakcję na wykonane przez nas zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *