Fotograf na ślub Ostrołęka

Pomysł na ślub

Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że weźmiemy udział w wyjątkowym wydarzeniu. Dokładnie przemyślanym i z odpowiednim wyczuciem stylu. Bardzo cieszyliśmy się, gdy na długo przed ślubem słyszeliśmy wizję oraz pasję z jaką Klaudia i Adam mówili o przygotowaniach. Byliśmy przekonani, że będzie niesamowicie i nie pomyliliśmy się.

Inspiracje ślubne

Jeśli mielibyśmy znaleźć w pamięci synonim perfekcyjnego przygotowania i trafnych inspiracji, to zdecydowanie wskazalibyśmy ślub Klaudii i Adama. Wszystkie dodatki, nawet szelki niosącego obrączki chłopca, były w spójnej kolorystyce – butelkowej zieleni oraz złocie. Zachwycały nas także z pozoru proste zabiegi, jak nazwanie stołów nazwą państw, zamiast standardowych cyferek. Dzięki temu mogliśmy usłyszeć, że Goście zapraszają na drinka do Chorwacji albo na Majorkę 😊 W wielu miejscach powtarzaliśmy jak istotna jest spójność stylu i barwy. Przyjrzyjcie się dokładnie jak zrobili to Klaudia i Adam. Wianek, kwiaty, ozdoby stołów, bukiety, tabliczki przed domem, księga gości, tablica ze zdjęciami, tort, prezenty dla rodziców, czy nawet zegarek Pana Młodego. Wszystko stanowi jedną, fantastyczną całość.

Stroje ślubne

Przepiękne! Tak moglibyśmy określić jednym słowem stroje ślubne Pary Młodej. Na początku spotkaliśmy się u Adama, który powitał nas w garniturze w kolorze butelkowej zieleni. To niezwykle elegancki, a zarazem ciekawy kolor, idealnie pasujący do uroczystości. Następnie udaliśmy się do Panny Młodej, gdzie przygotowana czekała już suknia ślubna. Koronkowa, dopasowana, na cielistym podkładzie. Idealnie skrojona i podkreślająca wszystkie atuty Klaudii. Do tego prosty, a jednocześnie świetnie uzupełniający całość wianek (jeśli czytaliście nasze wcześniejsze wpisy i Poradnik Ślubny, na pewno wiecie, że uwielbiamy wianki. I bardzo cieszymy się, że tak często spotykamy je na Waszych ślubach). Suknia miała dodatkowo doczepianą delikatną, tiulową spódnicę z trenem, która tworzyła bardziej elegancki look. Do tego wyraziste kolczyki w ciepłych barwach z elementami koronki i złote buty. Wszystko spójne i idealnie dobrane. A jaki kolor miała suknia świadkowej? Tak, to była butelkowa zieleń 🙂

Instax na weselu

Jeśli ktoś bardziej śledzi nasze poczynania, to wie, że na stanie posiadamy aparat Instax, który chętnie udostępniamy naszym parom. Jak to bywa na idealnie zaplanowanych uroczystościach, tu także zastaliśmy perfekcyjnie przygotowaną strefę do zdjęć natychmiastowych. Piękną tablicę ze wspomnieniami wspólnych wyjazdów Klaudii i Adama. W dodatku prezentowane zdjęcia imitowały instaxowy format zdjęć, aby jeszcze bardziej podkreślić klimat tego stołu. Na stole czekała starannie przygotowana księga gości. Utrzymana, a jakże, w spójnej złotej kolorystyce. Wewnątrz każdej strony ankieta i miejsce na wklejenie zdjęcia, idealnie przygotowane pod format naszych fotografii. Istna perfekcja!

Alternatywne oczepiny

W tym sezonie widzimy więcej alternatyw do rzutu welonem, a jedną z naszych ulubionych odmian jest, fantastyczne zdjęciowo, odcinanie wstążek. Do bukietu Panny Młodej przywiązane są wstążki, drugi koniec otrzymują panny biorące udział w zabawie. Wygrywa ta, której wstążka nie zostanie przecięta, a reszta stopniowo jest odcinana. Zabawa prosta i niezwykle efektowna.

Zobacz więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *