Ślub humanistyczny

„Kocham Cię i to z Tobą chcę dzielić życie” – ślub humanistyczny jest jedną z oryginalniejszych form wyznania sobie miłości i złożenia obietnicy „i nie opuszczę Cię aż do końca świata”. Ceremonię można zorganizować w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Możecie spełnić swoje najbardziej szalone marzenia i pomysły, wybierając ciekawe miejsce lub nieoczywiste dekoracje. Ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Miejsce ślubu

W tym dniu najważniejsza jest Wasza druga połówka, która od tego momentu staje się nieodłącznym kompanem wspólnego życia. Zdecydowaliście się na ślub humanistyczny? Marzy Wam się spersonalizowana ceremonia małżeństwa – być może na plaży, boso na piasku, na zamku w dworskiej, eleganckiej scenerii, wśród kwitnących drzew, przy ławce w parku? Nie możemy się doczekać, aby to zobaczyć i zapisać na niezapomnianych fotografiach.

Ślub humanistyczny, ponieważ liczy się tylko człowiek

Nie bez powodu ślub humanistyczny ma taką nazwą. „Human” to człowiek, to on jest w centrum całego wydarzenia. Ludzie ślubują sobie miłość, wierność, uczciwość i lojalność przed sobą nawzajem. Ślub ten jest szczególną formą stworzenia trwałego związku. Nie niesie on ze sobą żadnych skutków prawnych (w naszym kraju), jednak dla dwojga ludzi ma takie samo znaczenie, jak dla tych, którzy stają np. przed urzędnikiem. Dla nas to szczególne wydarzenie. Każdy ślub humanistyczny jest jedyny, niepowtarzalny i nie do odtworzenia. Niejednokrotnie może nas zaskoczyć kreatywność narzeczonych, którzy zdecydują się złożyć przysięgę w niestandardowych miejscach.

Scenariusz tego dnia pisze miłość, od początku do końca

Scenariusz ślubu humanistycznego tworzy Para Młoda, to od niej zależy, gdzie odbędzie się ceremonia, kto ją poprowadzi, jaka będzie atmosfera i co sobie powiedzą. Zaobserwowaliśmy, że bardzo często tego dnia czujecie się niezwykle swobodnie, co bardzo dobrze widać w obiektywie aparatu.

A Wy planujecie napisać własny, spersonalizowany scenariusz swojego ślubu? Zadbamy o to, aby pozostał on nie tylko w Waszych wspomnieniach, ale też w Waszym albumie. Jesteśmy ciekawi, czym tym razem nas zaskoczycie!

Zobacz także nasze zdjęcia ślubne: https://refleksyjni.pl/tag/slub/