Plenerowa sesja ślubna Karolina i Michał Kampinoski Park Narodowy

Sesja ślubna na łące

Dobrze znane miejsce

Była to nasza druga przygoda w Kampinoskim Parku Narodowym i drugi raz wróciliśmy z niej szalenie zadowoleni. Tym razem nie padał deszcz i nie zaskoczyła nas burza, a w zamian za to zobaczyliśmy piękny zachód słońca, który zwieńczył całą sesję.

Przygotowani na komary

Z poprzedniej sesji wysnuliśmy jeden wniosek – bądź przygotowany na dużą liczbę komarów jeśli fotografujesz na podmokłej łące. Solidnie spryskaliśmy środkiem przeciw komarom siebie i Parę Młodą, dzięki czemu mogliśmy komfortowo fotografować.

Piękna Para Młoda

Kolejny raz możemy pochwalić się tym, że ściągamy do siebie ludzi, którzy myślą w sposób podobny do nas. Nie da się ukryć, że zdecydowanie łatwiej robi się zdjęcia mając odpowiednie miejsce oraz (co ważniejsze) odpowiednich ludzi. Podczas tej sesji niesamowicie uśmiechnięci Karolina i Michał bardzo ułatwili nam pracę odpowiednimi pozami oraz strojem. Zwróćcie uwagę na zjawiskową suknię i długi tren u Karoliny. Zwróćcie też uwagę na to, jak idealnie dopasowany jest strój Michała: jak leży garnitur, jak dopasowane są klapy od marynarki, długość rękawów, ile wystają mankiety od koszuli, jaka jest długość nogawek oraz jak włożyć poszetkę . Nie ma tu przypadku, wszystko zostało idealnie dobrane, a my niesamowicie doceniamy dobry styl! Cieszymy się też, że coraz częściej widzimy dobrze dobrane garnitury bez zbyt długich spodni, które marszczą się nieestetycznie przy butach, bez marszczeń marynarki, z dobrze dobraną długością rękawów odsłaniającą kawałek rękawów koszuli. Może kiedyś napiszemy w naszym poradniku o tym, na co zwrócić uwagę wybierając garnitur – co Wy na to? Swego czasu dość mocno zgłębialiśmy ten temat 🙂

Zachodzące słońce

Zapraszamy do obejrzenia tej sesji w całości, na samym końcu znajduje się deser i cudowne zdjęcia Karoliny i Michała na tle zachodzącego słońca – ten rok obfitował w przepiękne zachody.

Zobacz więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *