Uważamy, że aby zdjęcia w 100% Was zachwyciły, muszą być całkowicie dopasowane do Waszych potrzeb. Do tego jakie Wy macie priorytety i jak Wy postrzegacie świat. W związku z tym jeden uniwersalny cennik nie ma tu racji bytu, a my każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę mnóstwo czynników, m.in. liczba fotografów, zdjęć, czas dojazdu.

Wysłanie wiadomości nie oznacza od razu podpisania umowy i do niczego nie zobowiązuje. Dlatego po prostu napisz i dowiedz się ile kosztuje Wasza wymarzona sesja. Możesz też pisać w innych tematach dotyczących współpracy z nami oraz dotyczącymi samej fotografii.

Napisz teraz:

Lub zadzwoń:

Możesz też skorzystać z naszego formularza kontaktowego:

FORMULARZ KONTAKTOWY:

W polu prosimy wpisać jaką usługą są Państwo zainteresowani np. Reportaż ślubny z sesją plenerową, sesja narzeczeńska itp.
Jeśli jest więcej niż jedno prosimy o ich podanie (nie potrzebujemy dokładnych adresów), np. ślub: Warszawa Wola, wesele: Nieporęt
Pole nie jest obowiązkowe, natomiast jego uzupełnienie pozwala nam na szybsze i sprawniejsze dotarcie do klientów.

Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na to, że informacje podane w ramach tego formularza będą używane i przechowywane w celu skontaktowania się. Wyrażasz zgodę na wykorzystanie podanych danych osobowych w ten sposób. Więcej informacji o przetwarzaniu Danych Osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

FAQ – najczęściej zadawane pytania