Do tej pory rzadko publikowaliśmy sesje ciążowe i chcemy nadrobić zaległości. Jest to ważny element naszej pracy, który zresztą bardzo lubimy. Tym razem postawiliśmy na dziką nadwiślańską plażę, a modelami zostali Marta i Marcin (po tym jak pozowali, mamy wrażenie, że są zawodowcami i mają w tym czarny pas). Chcieliśmy zrobić piękne zdjęcia na tle zachodzącego słońca. Dążenie do perfekcji poskutkowało tym, że umówiliśmy się jednak dużo wcześniej, gdy do naszych aparatów docierało jeszcze mnóstwo ostrego i wydawałoby się trudnego słońca. Nie dla nas! Najgorsze warunki można przekuć w atut, w ruch poszły szare filtry oraz pomogły leśne zakamarki. Do zachodu i tak doczekaliśmy, a ogromny plus tej sytuacji jest taki, że zdecydowanie lepiej się poznaliśmy.

 

Jak już pewnie zauważyliście, rozpoczęliśmy pracę nad naszym poradnikiem, gdzie staramy się pomagać rozwiewać wątpliwości i obalać mity. Jednym z przyszłych tematów będzie rola kolorów w fotografii oraz zestawów kolorystycznych. Zerknijcie teraz na ubiór Marty i Marcina. Na przepiękne rude włosy i kolor sukienki, a później włączcie pierwszy lepszy film:

https://www.filmweb.pl/Mroczny.Rycerz/posters

https://www.filmweb.pl/Pulp.Fiction/posters

https://www.filmweb.pl/film/Transformers%3A+Zemsta+upad%C5%82ych-2009-442795/posters

Wygląda znajomo?

Takich zależności kolorystycznych istnieje znaczniej więcej i aby robić dobre zdjęcia, po prostu trzeba to wiedzieć. Widzimy to samo, co najlepsi filmowcy i fotografowie na świecie, dlatego osiągamy takie efekty jak poniżej, to też powód, dla którego warto do nas napisać: [klik].

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *