1. Voucher można wykorzystać na reportaż ślubny (200 zł) oraz/lub plenerową sesję ślubną (100 zł). Przy wyborze pakietu reportażu ślubnego z plenerową sesją ślubną kwota rabatu sumuje się i wynosi 300 zł.
  2. Voucher można wykorzystać do 30.06.2019 – dotyczy daty podpisania umowy, a nie daty ślubu lub plenerowej sesji ślubnej.
  3. Liczba voucherów jest ograniczona, aby go aktywować wystarczy do nas napisać. Natomiast podczas podpisania umowy, będziemy weryfikować jego prawdziwość – konieczne jest okazanie vouchera.
  4. W przypadku niewykorzystania vouchera w terminie, traci on swoją wartość
  5. Voucher nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę.
  6. Voucher musi być zrealizowany jednorazowo i w całości.
  7. Voucher nie gwarantuje dostępności terminu i nie oznacza automatycznej rezerwacji terminu. Aby ustalić czy termin jest dostępny, należy napisać na refleksyjni@gmail.com
  8. Ceny poszczególnych pakietów mogą się różnic w zależności od daty i miejsca ślubu lub miejsca wybranego na plener ślubny. Szczegółowa wycena każdego zlecenia następuje po kontakcie z nami pod adresem mailowym: refleksyjni@gmail.com
  9. Voucher jest jednorazowy.
  10. Voucher należy pokazać przed podpisaniem umowy. Voucher nie obniża wartości wcześniej podpisanych umów.
  11. Każda usługa wymaga podpisania umowy w formie pisemnej. Wykorzystując Voucher użytkownik potwierdza, że zapoznał się z umową i polityką prywatności oraz zaakceptował jej postanowienia.